Datum: 5-jul-16
Onlangs werd bij Verhoeven Bedrijfsvloeren B.V. uit Zijtaart een nieuwe Putzmeister BSF 42-5.16 HLS in gebruik gesteld. Deze machine is onderdeel van een serie nieuwe Putzmeister betonpompen waarin Verhoeven dit jaar geïnvesteerd heeft. Naast deze 42-meter pomp volgen later nog een Putzmeister BSF 36-4.16 H en een nieuw vlaggenschip voor de vloot, een Putzmeister BSF 52-5.16 HLS. Deze laatste pomp gaat een Putzmeister M52 vervangen die al een behoorlijk aantal jaren tot volle tevredenheid in de vloot van Verhoeven draait.
De nieuwe Putzmeister M42 is opgebouwd op een door Rüttchen Veghel geleverde Mercedes-Benz Arocs 3240 8×4. Zodra de overige machines uitgeleverd gaan worden, zullen we u daar zeker over berichten.
foto: Rüttchen


U bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van Vimeo. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieU bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van YouTube. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieOm het formulier te verzenden, moet u inhoud laden van reCAPTCHA. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatie
Over de auteur