Datum: 15-mei-09
Nu asfaltreparatie steeds belangrijker wordt, investeren steeds meer wegenbouwers in reparatiemachines die uitstekend geschikt zijn om kleinschalig asfaltonderhoud te doen.
Zo leverde Van der Spek Vianen onlangs een nieuwe asfalt thermo container aan Broekema Wegenbouw uit Groningen. Deze ATC 100 is uitgevoerd met een 2 compartimenten systeem voor het verwerken van 2 soorten asfaltmengsels. ATC bouwt asfaltcontainers vanaf 2,5 ton inhoud tot 20 ton inhoud. De meest geleverde asfalt container is de ATC 100. De ATC 100 heeft een inhoud van 10 ton. Met deze containers worden de kleine vakken of sleuven in het wegdek gevuld met asfalt. Ook is de ATC uitermate geschikt om schades aan het wegdek te repareren.
Het asfalt wordt door 2 gasbranders op temperatuur gehouden en zodoende kan men het asfalt een zeer lange tijd warm houden en hoeft er geen asfalt weggegooid te worden aan het eind van het werk. Ook levert Van der Spek andere reparatiemachines zoals voegvulketels, kleine sproei units en gietasfaltketels in kleine en grote maten.

U bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van Vimeo. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieU bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van YouTube. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieOm het formulier te verzenden, moet u inhoud laden van reCAPTCHA. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieU bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van Facebook. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatie
Over de auteur