Datum: 8-dec-10
Op 7 december jl. werd in Amersfoort door de VBW (Vereniging tot Bevordering van Werken in Asfalt) de Asfalt- en Bitumendag georganiseerd.
Het gevarieerde programma bevatte veel nieuws voor alle betrokkenen in de wegenbouw. De onderwerpen varieerden van projectvoorbereiding tot en met beheer en onderhoud. Hierbij werd ingegaan op maatschappelijke thema’s als milieu, energie en emissies.
Uiteraard was ook Van der Spek Vianen B.V. op dit evenement aanwezig. Maarten de Bree en Nico Jacques waren present om de laatste ontwikkelingen op asfaltgebied toe te lichten.
Tevens konden de deelnemers kennismaken met de geheel vernieuwde Dynapac CC900S wals.
Deze moderne 1700 kg wegende wals is ideaal voor het werken op krappe werken en langs muren. Doordat de voorrol aan de rechterkant een vrije ophanging heeft, kan er zeer kort langs obstakels gereden worden.

U bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van Vimeo. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieU bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van YouTube. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieOm het formulier te verzenden, moet u inhoud laden van reCAPTCHA. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieU bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van Facebook. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatie
Over de auteur