Datum: 22-mrt-11
Van der Spek Vianen B.V. heeft recentelijk een test uitgevoerd met het verpompen van baggerspecie met een betonpomp. Tijdens deze test is gebleken dat het verpompen van baggerspecie met een Putzmeister betonpomp een prima oplossing is.
Putzmeister biedt hiervoor zijn stationaire betonpompen met EPS (Ergonic Pump System) en EGD (Ergonic Graphic Display) aan. Deze systemen hebben als grote voordeel dat men de maximale betondruk kan begrenzen.
Een veel voorkomend probleem bij het verpompen van bagger is dat de druk vaak te hoog is, waardoor het water uit het mengsel geperst wordt en verstoppingen in de leidingen of slangen ontstaan. Door de mogelijkheid van drukbegrenzing op de pompen van Putzmeister kan dit probleem worden ondervangen.
Pompafstanden van meer dan 1000 meter (afhankelijk van het mengsel) behoren tot de mogelijkheden.
Van der Spek kan de stationaire Putzmeister pompen leveren met pompcapaciteiten van 28 m³ tot 220 m³ per uur. Naar keuze kunnen de meeste stationaire pompen diesel of electrisch aangedreven geleverd worden.
Op de foto een stationaire Putzmeister BSA 1409D.

U bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van Vimeo. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieU bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van YouTube. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieOm het formulier te verzenden, moet u inhoud laden van reCAPTCHA. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatie
Over de auteur