Vier nieuwe Dynapac trilrolwalsen geleverd aan Bove

door-Van der Spek-

Vier nieuwe Dynapac trilrolwalsen geleverd aan Bove

Met deze nieuwe Dynapacs, twee nieuwe Dynapac CA1500D’s en twee Dynapac CA3500D’s is door Bove geïnvesteerd bij Van der Spek Vianen in de nieuwste technieken, laagste uitstoot en in machines met een zeer laag brandstofverbruik zodat ieder werk zo goed- en duurzaam mogelijk kan worden uitgevoerd tegen de laagste kostprijs. Uiteraard zijn de machines voorzien van een zuinige- en duurzame Stage-V motor.

Bove ; Verhuurmaatschappij Bove is het resultaat van een samenwerking tussen Van der Veldt (een gerenommeerde leverancier van machineonderdelen) en Bocol (een toenmalig producent van splitstrooiers). Met het oog op de klant signaleerden zij bij hun belangrijkste afnemers een behoefte aan kortstondig en grootschalig gebruik van verdichtingsmachines. Als dienstverlening werd de verhuurmaatschappij Bove geboren.

Inmiddels is Bove met een vloot van zo’n 300 machines uitgegroeid tot één van Nederlands grootste verhuurders op het gebied van wegenbouw. Alle machines worden door een eigen team van gepassioneerde monteurs onderhouden en in een gebruiksklare status gehouden.

Door vanuit passie te werken aan kwaliteit, constant te blijven vernieuwen, zich op te stellen als partner en geen uitdaging uit de weg te gaan, levert Bove inmiddels aan de meest spraakmakende wegenbouwers van Nederland en Europa. Deze kernwaarden heeft de organisatie tot op de dag van vandaag nog steeds hoog in het vaandel staan.

#uwproductieonzezorg#1team1doel#serviceensupport

Over de auteur

-Van der Spek- administrator