We hebben bij de Theo Pouw Groep een speciale Komatsu PC360LC afgeleverd op hun locatie in de Eemshaven.
De 42 tons machine is uitgevoerd met een verzwaarde mechanisch verstelbare onderwagen en hefcilinders van een Komatsu PC390HRD. De bovenwagen is van een Komatsu PC360SLF met een contragewicht van wel 11.440 kg. Hierdoor kan de machine zonder problemen werken met de verlengende giekconfiguratie met een lengte van 16.500mm op het bakmes.
Uiteraard volgen op korte termijn nog actiebeelden van deze capaciteitsmaker.
Specificaties van de Komatsu graafmachines: Komatsu rupsgraafmachine.



U bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van Vimeo. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieU bekijkt momenteel inhoud van een plaatshouder van YouTube. Klik op de knop hieronder om de volledige inhoud te bekijken. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatieOm het formulier te verzenden, moet u inhoud laden van reCAPTCHA. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatie
Over de auteur