• Machineverkoop, -verhuur en -service

Planning service buitendienst

Wilt u service voor uw machines op locatie? Neem dan contact met onze service coördinatoren:

CONTACT SERVICE EN ONDERHOUD VESTIGING VIANEN


Grondverzet     Wegenbouw     Betonpompen     Recycling     Overslag

Service coördinator
Arjan Donderwinkel
0347 362 628
arjan.donderwinkel@vanderspek.nl

Service support engineer
Arjan Uittenbogaard
0347 362 674
arjan.uittenbogaard@vanderspek.nl

Service coördinator
Jeanine Mak
0347 362 618
jeanine.mak@vanderspek.nl

Hoogbouw

Serviceleider Hoogbouw
Ton Vervoorn
0347 362 620
ton.vervoorn@vanderspek.nl

Service manager torenkranen
Tim van der Scheur
0347 362 611
tim.van.der.scheur@vanderspek.nl

Werkvoorbereider
Jord van Santen
0347 362 645
jord.van.santen@vanderspek.nl